درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

برند استرانگ در سال 1994 در شهر دالی تای چونگ تاسیس شد و بعد از 6 سال و در سال 2000 تردمیل استرانگ تولید و روانه بازار گردید . این مدل تردمیل سازی اکنون به 60 کشور گوناگون ابزار(تردمیل) های خود را عرضه می کند که به ایران نیز ارائه می دهند . این تردمیل ها در بخشهای مصارف خانگی ، باشگاهی و پزشکی به مردم عرضه می شود .

این کارخانه تا کنون 120 اختراع در زمینه های ورزشی به ثبت رسانده است و همچنین موفق به کسب استانداردهای مختلفی از جمله ISO 90001 و استاندارد اروپا و... شده است و موفق به کسب جوایزی از جمله مدال نقرهای تولید در تایوان ، جایزه تحقیقات و نوآوری ، جایزه طلایی مدل سازی، جایزه طلایی برای محصول نوآورانه و جایزه اختراع ملی شده است. این برند واقعا از هر نظر قوی و پر طرفدار در بین دیگر برند های تردمیل های خانگی و باشگاهی است. این تاریخچه ای از ساخت و تولید تردمیل استرانگ بود. یکی از مواردی که در استفاده از تردمیل استرانگ باید به آن توجه کرد استفاده صحیح و درست و به جا از این تردمیل است .

این سایت جهت معرفی محصولات تردمیل استرانگ و همچنین نحوه استفاده از آن آمده است.لازم به ذکر است فروشگاه هایپرجیم عرضه کننده انواع تردمیل از جمله تردمیل استرانگ می باشد که جهت مشاوره و سفارش تردمیل می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :