لاغری به وسیله تردمیل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 16 دی 1395 در ساعت 15 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ورزش باید هدفدار باشد ، اگر ورزشکار باهدف یک ورزش را سپری کند می تواند از لحاظ جسمانی وضعیت خوبی را داشته باشد . همچنین برای رسیدن به ظاهری مناسب و اندامی زیبا روش زندگی برخی از کاربران نیز تحت تاثیر قرار می گیرد . هر شخصی اگر برای خود برنامهای تنظیم نماید بدونه شک با هدف و برنامه ریزی انجام شده به تناسب اندام خود خیلی زود می رسد . دنیای امروز به قدری پیشرفت کرده تا به آنجا تکنولوژی سبب تولید دستگاه های مفیدی مانند تردمیل شده است که در دنیای ورزش تحول بزرگی ایجاد کرده است.

تردمیل یکی از دستگاه های پرطرفداری است که علاقه مندان بسیاری برای خود جمع آوری کرده است .افراد می توانند در هر ساعت از طول روز ورزش انجام دهند . برخی افراد به دلیل مشغله های کاری نمی توانند ورزش کنند ، اما با وجود یک تردمیل در منزل خود می توانند به این صورت از سلامتی خود غافل نشوند . این مقاله این کمک را به کاربران تا به راحتی بتوانند از تردمیل استفاده کرده و همچنین چربی های اضافی در بدن را بسوزانند و برای رسیدن به وزن ایده آل و حفظ سلامتی بدن خود ورزش خوبی را تجربه کنند.

تردمیل دستگاهی که قابلیت این را دارد تا سرعت و شیب آن را به راحتی تغییر دهید و ورزش های متنوع زیادی را امتحان کنید و از انجام دادن آنها لذت ببرید. با اضافه شدن سرعت تردمیل در فاصله زمانی مشخص به بدن خود کمک می کنند تا چربی های اضافی بدنشان را بهتر و سریع تر بسوزانند.در اول ایستادن روی تردمیل باید به مدت زمان 5 دقیقه روی تردمیلتان قدم بزنید تا بدنتان گرم شود و آمادگی برای شروع یک ورزش طولانی و سنگین به شما دست بدهد. بعد از اینکه بدنتان گرم شد به مدت 15 دقیقه به آرامی روی تردمیل بدوید یا سریع راه بروید.

به خاطر داشته باشید تا بعد از اتمام ورزشتان از روی تردمیل یک دفعه پیاده نشوید و همانند آغاز ورزشتان در ابتدا سرعت دستگاه را کم کرده و پس از اینکه زمان کوتاهی به آرامی بر روی تردمیل راه رفتید و بدن شما سرد شد، از تردمیل پیاده بشوید.باز هم یاد داشته باشید که اگر یک دفعه از تردمیل پیاده شوید و بدنتان در بالاترین درجه گرما باشد، دچار مشکل خواهید شد و برای بدنتان نه تنها ورزشتان مفید نخواهد بود، بلکه به آن آسیب نیز رسانده اید.تردمیل این امکان را به کاربر می دهد که با اضافه کردن شیب آن بتواند بالا رفتن از تپه را برای خود شبیه سازی کند و با استفاده از این باعث چربی سوزی بیشتری در بدن شود.

برای استفاده از این مدل تردمیل کاربر می تواند به مدت زمان 3 تا 5 دقیقه به آسانی روی سطح صاف تردمیل راه برود تا بدنش گرم شود و بعد از آن هر 3 دقیقه یک بار شیب دستگاهش را اضافه کند تا نهایتا به 4 درصد برسد. بعد از زمان کوتاهی که با این مدل وضعیت بر روی تردمیل راه رفت و تمرین انجام داد، مجدد می تواند به همان صورت ابتدایی آرام شیب دستگاه خود را کم کنید تا به همان شیب ابتدایی یعنی همان 1 درصد برسد و در انتها برای اینکه بدنتان را سرد کنید، روی سطح صاف با شیب صفر حداقل 5 دقیقه راه بروید تا بدنتان کاملا سرد شود و دچار مشکلی نشوید.

تردمیل های مدرن امروزی مجهز شده اند به تکنولوژی های جدید که به بهتر انجام شدن ورزش کاربر خود کمک زیادی می کنند. اطلاع از ضربان قلب میتواند در انجام دادن بهتر ورزش به کاربر تردمیل بسیار کمک کند و به او یاری برساند تا او با مطلع شدن از وضعیت عمومی بدن خود بتواند ورزش خوبی را انجام دهد.

فراموش نکنید که هنگام استفاده از تردمیل دست های خود را از دستگیره های تردمیل جدا کنید تا به بدنتان فشار بیشتری وارد شود و برای حفظ تعادل خود فعالیت بیشتری انجام دهد. این موضوع می تواند به کاهش بیشتر و سریعتر وزن بدنتان نیز کمک زیادی انجام دهد. بهتر است شما در سرعت های بالا از دستگیره های تردمیل استفاده کنید تا مشکلی برخورد نکنید.

برای اینکه به اهداف خود زودتر دست پیدا کنید، سعی داشته باشید تا تمریناتتان را به صورت منظم و متوالی انجام دهید. فراموش نکنید که انجام دادن تمرینات تکراری و هر هفته انجام دادن آنها باعث می شود تا بدن ورزشکار بعد از گذشتن مدت زمان کوتاهی به این رویه ورزشی عادت کند و بازده خوبی نداشته باشد و به نتیجه دلخواه خود نرسد.برای اینکه با استفاده از تردمیل بتوانید نتیجه مطلوبی بگیرید، از انجام دادن تمرینات تکراری پرهیز کنید و اگر می توانید از دیگر تجهیزات ورزشی مانند دوچرخه ورزشی ثابت و ... نیز استفاده کنید تا بدن با تمرینات سازگاری پیدا نکند.

برای اینکه زودتر به هدف نهایی خود دست پیدا کنید، هیچ وقت از سرعت بالا و شیب زیاد استفاده نکنید زیرا انجام دادن این کار نه تنها باعث کاهش وزن و رسیدن به هدف نهایی شما نمیشود، بلکه باعث می شود تا دچار مشکلاتی نیز شوید و نتوانید به ورزش کردنتان ادامه دهید.با رعایت کردن تمامی نکاتی که به شما یاد آوری شد، می توانید ورزش خوبی را انجام دهید و چربی های اضافی بدنتان را به راحتی آب کرده و در مدت زمان کوتاهی به نتایج مطلوب خود دست پیدا کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :