روغن کاری تردمیل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 12 دی 1395 در ساعت 20 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از مسائل مهمی که بسیار زیاد باید مورد توجه قرار بگیرد تعمیر و نگهداری تردمیل است که بسیار حائز اهمیت است. تردمیل استرانگ با استفاده از روغن سیلیکون که در دو نوع ایرانی و تایوانی است مورد نگهداری قرار می گیرد. طریقه روغن کاری تردمیل های استرانگ نیز به شرح زیر است :

در امر روغن کاری ابتدا قسمت زیر تسمه را با دستمال تقریبا خیس و نم زده تمیز کرده و بعد از آن روغن کاری را شروع می نمائیم . این امر بعد از هر 15-30 ساعت استفاده از تردمیل به مقدار 1.6 صورت می پذیرد. به منظور استفاده از این کار فاصله 20 سانتی متر از غلطک جلو لبه نوار تردمیل را با دست بلند کنید و با دست دیگر روغن دان را به انتهای نوار بفرستید . بعد از آن روغن دان را تا حدی جلو برده و سر خروجی روغن دان را در نزدیکی وسط تردمیل قرار می دهیم .

بعد از آن روغن را به صورت مارپیچ وار بر روی تخته تردمیل می ریزیم، همانطور که در حال ریختن روغن به بر روی تردمیل هستیم دست خودمان را به سمت بیرون می کشیم و به ترتیب 20 سانتی متر عقب تر و باز هم 20 سانتی متر عقب تر همین کار را انجام می دهد. همچنین عزیزانی که تردمیل در منزل یا باشگاه ورزشی خود دارند می توانند با مطالعه دفترچه راهنما از زمان و مدل روغن تسمه و گریس غلطک مطلع شوند. در اصل روغن تردمیل از فرسودگی تسمه تردمیل جلوگیری می کند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :