بهترین روش ها برای لاغری شکم

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مرداد 1396 در ساعت 16 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تجمع غیرطبیعی چربی در بدن مخصوصا در ناحیه شکم ظاهری ناخوشایندی دارد و ما را از سلامتی نیز دور خواهد کرد. چاقی این روزها سن و سال ندارد و بزرگ و کوچک را درگیر خود کرده است و جالب است بدانید نصف بیشتر افراد ساکن شهر تهران دچار اضافه وزن در حد چاقی هستند و روزانه با بیماری های زیادی که بر اثر چاقی به وجود می آید، دست و پنجه نرم می کنند.

با خواندن ادامه این مقاله می توانید با استفاده از روش هایی که به شما پیشنهاد داده می شود حداقل تا حدی خود را از شر چربی های شکمی خلاص کنید. روزانه حتما مدت زمانی را برای انجام دادن ورزش بگذارید و اگر وقت آزادی ندارید حداقل مدت کوتاهی را به پیاده روی اختصاص دهید.

پیاده روی از ساده ترین ورزش هایی است که در خانه نیز می توانید با کمک تردمیل انجام دهید. با تهیه تردمیل در پایان شب حتی در زمان تماشای تلویزیون نیز می توانید پیاده روی روزانه خود را نیز انجام دهید و کالری بسوزانید.

زمانی که بدنتان را با کمک پیاده روی گرم کردید، آرام به سمت راست و چپ متمایل شوید تا با این کار چربی ها را حرکت دهید و باعث آب شدن آنها شوید. در طی روز هم اگر باید برای مدت طولانی پشت میز بنشینید و بر روی صندلی باشید، میتوانید با تمرین هایی چربی های شکم را وادار به جنب و جوش کنید. یکی از این تمرین ها آن است که دسته های صندلی را بگیرید و پاها را بهم بچسبانید و کم کم سعی کنید پاها را حداقل 6 سانتی متر بالا بیاورید و مدتی مکث کنید.

برای نتیجه گرفتن بهتر سعی کنید این حرکت را در طی روز 5 مرتبه انجام دهید. از دیگر حرکاتی که می توانید در هر فرصتی که پیدا کردید انجام دهید، دراز کشیدن بر روی شکم است و پاها و دست هایتان را به آرامی هم زمان از زمین فاصله بدهید و سعی کنید حداقل 5 ثانیه در این وضعیت بمانید و حداقل 20 تا 25 مرتبه این کار را تکرار کنید. از حلقه های ورزشی برای آب کردن شکم نیز استفاده کنید. در ابتدا با مدت زمان کم شروع کنید و بعد از آن با ماهر شدن در استفاده از حلقه این مدت زمان را افزایش دهید.

درازنشست را فراموش نکنید. یکی از ساده ترین و بهترین ورزش ها برای کوچک کردن شکم درازنشست می باشد و بدون داشتن امکاناتی به راحتی می توانید این کار را در خانه بارها انجام دهید و شاهد نتایج آن باشید.

تا جایی که می توانید به مدت طولانی یکجا ننشینید و تحرک داشته باشید. یکجا نشستن باعث چاقی در ناحیه شکم خواهد شد و برای از بین بردن آن باید دردسرهای زیادی را تحمل کنید.

از طناب زدن هم می توانید برای آب کردن شکمتان استفاده کنید، البته به شرطی که این کار را حداقل 50 مرتبه در طی روز انجام دهید.

با تکرار این تمرینات تا حد زیادی در طولانی مدت می توانید همراه با رعایت رژیم غذایی اصولی از شر چربی های اضافی شکم و پهلوهایتان خلاص شوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :